„Берое 97“ с победа 6:1 над „Миньор 96“

„Берое 97“ записа убедителна победа при гостуването си на „Миньор 96“ (Раднево) в среща от XII кръг на първенството от Областната група при юношите младша възраст. Срещата се игра в радневския квартал „Гипсово“ на много лош терен.

Домакините изненадващо откриха резултата в 16-ата минута след грешка на левия краен бранител на старозагорци. Минута по-късно Ивелин Илиев обаче изравни резултата след добро изпълнение на пряк свободен удар.

В 28-ата минута Михаел Лалев се разписа за „зелено-белите“ с глава след центриране отдясно на Ивелин Илиев.

Само седем минути по-късно отново таранът Михаел Лалев покачи за 3:1 отново с глава. Този път след центриране на Ивайло Иванов отляво.

До края на първата част бе отменено чисто попадение на Никола Какамъков за нарушение срещу вратаря.

В 60-ата минута резултатът стана 4:1, като отново Михаeл Лалев бе в прегръдките на съотборниците си, след като пусна топката покрай вратаря.

Петото попадение за старозагорци вкара Димитър Видев в 72-ата минута след карамбол.

Крайният резултат оформи отново Михаeл Лалев в 77-ата минута, след като Велико Маринов центрира от фаул и отново с глава таранът оформи крайния резултат 6:1.

В следващия кръг на 24 март от 10:30 часа „Берое 97“ е домакин на „Чирпан 96“.

Съставът на „Берое 97“ (Стара Загора): Богомил Цинцарски (75′ – Даниел Танев), Росен Ангелов, Велико Господинов, Христо Митев, Ивайло Иванов, Ивелин Илиев, Николин Нейков, Димитър Видев, Златимир Илиев, Никола Какамъков (76′ – Радостин Рашев), Михаел Лалев