„Берое“ U17 започва у дома с „Черно море“

Днес бе изтеглена програмата и в Елитната група до 17 години. Жребият отреди възпитаниците на Господин Мирчев да започнат сезона с домакинство на „Черно море“ (Варна). „Берое“ бе представляван в столицата от Директора на ДЮШ Стелиян Попчев. Първенството стартира на 10/11 август, като допълнително от футболната централа ще оповестят точните дати и часове на срещите.

„Берое“ U17 започна подготовка в началото на месец юли. Беройци тренират двуразово под Аязмото. Утре от 10:30 часа в Брестник възпитаниците на Господин Мирчев ще изиграят първата си контролна среща срещу националния отбор на България, воден от Петър Пенчев.

На 20 юли съставът заминава за Сан Марино за участие на силен международен турнир.

Елитна група до 17 години

I кръг
„Литекс“ (Ловеч) – „Видима-Раковски“ (Севлиево)
„Пирин 2001“ (Благоевград) – ЦСКА (София)
„Левски“ (София) – „Векта“ (Пловдив)
„Берое“ (Стара Загора) – „Черно море“ (Варна)
„Ботев“ (Пловдив) – „Чавдар“ (Етрополе)
„Славия“ (София) – „Монтана“ (Монтана)
„Верея“ (Стара Загора) – „Черноморец“ (Бургас)
„Лудогорец“ (Разград) – „Локомотив“ (Пловдив)

II кръг
„Видима-Раковски“ (Севлиево) – „Локомотив“ (Пловдив)
„Черноморец“ (Бургас) – „Лудогорец“ (Разград)
„Монтана“ (Монтана) – „Верея“ (Стара Загора)
„Чавдар“ (Етрополе) – „Славия“ (София)
„Черно море“ (Варна) – „Ботев“ (Пловдив)
„Векта“ (Пловдив) – „Берое“ (Стара Загора)
ЦСКА (София) – „Левски“ (София)
„Литекс“ (Ловеч) – „Пирин 2001“ (Благоевград)

III кръг
„Пирин 2001“ (Благоевград) – „Видима-Раковски“ (Севлиево)
„Левски“ (София) – „Литекс“ (Ловеч)
„Берое“ (Стара Загора) – ЦСКА (София)
„Ботев“ (Пловдив) – „Векта“ (Пловдив)
„Славия“ (София) – „Черно море“ (Варна)
„Верея“ (Стара Загора) – „Чавдар“ (Етрополе)
„Лудогорец“ (Разград) – „Монтана“ (Монтана)
„Локомотив“ (Пловдив) – „Черноморец“ (Бургас)

IV кръг
„Видима-Раковски“ (Севлиево) – „Черноморец“ (Бургас)
„Монтана“ (Монтана) – „Локомотив“ (Пловдив)
„Чавдар“ (Етрополе) – „Лудогорец“ (Разград)
„Черно море“ (Варна) – „Верея“ (Стара Загора)
„Векта“ (Пловдив) – „Славия“ (София)
ЦСКА (София) – „Ботев“ (Пловдив)
„Литекс“ (Ловеч) – „Берое“ (Стара Загора)
„Пирин 2001“ (Благоевград) – „Левски“ (София)

V кръг
„Левски“ (София) – „Видима-Раковски“ (Севлиево)
„Берое“ (Стара Загора) – „Пирин 2001“ (Благоевград)
„Ботев“ (Пловдив) – „Литекс“ (Ловеч)
„Славия“ (София) – ЦСКА (София)
„Верея“ (Стара Загора) – „Векта“ (Пловдив)
„Лудогорец“ (Разград) – „Черно море“ (Варна)
„Локомотив“ (Пловдив) – „Чавдар“ (Етрополе)
„Черноморец“ (Бургас) – „Монтана“ (Монтана)

VI кръг
„Видима-Раковски“ (Севлиево) – „Монтана“ (Монтана)
„Чавдар“ (Етрополе) – „Черноморец“ (Бургас)
„Черно море“ (Варна) – „Локомотив“ (Пловдив)
„Векта“ (Пловдив) – „Лудогорец“ (Разград)
ЦСКА (София) – „Верея“ (Стара Загора)
„Литекс“ (Ловеч) – „Славия“ (София)
„Пирин 2001“ (Благоевград) – „Ботев“ (Пловдив)
„Левски“ (София) – „Берое“ (Стара Загора)

VII кръг
„Берое“ (Стара Загора) – „Видима-Раковски“ (Севлиево)
„Ботев“ (Пловдив) – „Левски“ (София)
„Славия“ (София) – „Пирин 2001“ (Благоевград)
„Верея“ (Стара Загора) – „Литекс“ (Ловеч)
„Лудогорец“ (Разград) – ЦСКА (София)
„Локомотив“ (Пловдив) – „Векта“ (Пловдив)
„Черноморец“ (Бургас) – „Черно море“ (Варна)
„Монтана“ (Монтана) – „Чавдар“ (Етрополе)

VIII кръг
„Видима-Раковски“ (Севлиево) – „Чавдар“ (Етрополе)
„Черно море“ (Варна) – „Монтана“ (Монтана)
„Векта“ (Пловдив) – „Черноморец“ (Бургас)
ЦСКА (София) – „Локомотив“ (Пловдив)
„Литекс“ (Ловеч) – „Лудогорец“ (Разград)
„Пирин 2001“ (Благоевград) – „Верея“ (Стара Загора)
„Левски“ (София) – „Славия“ (София)
„Берое“ (Стара Загора) – „Ботев“ (Пловдив)

IX кръг
„Ботев“ (Пловдив) – „Видима-Раковски“ (Севлиево)
„Славия“ (София) – „Берое“ (Стара Загора)
„Верея“ (Стара Загора) – „Левски“ (София)
„Лудогорец“ (Разград) – „Пирин 2001“ (Благоевград)
„Локомотив“ (Пловдив) – „Литекс“ (Ловеч)
„Черноморец“ (Бургас) – ЦСКА (София)
„Монтана“ (Монтана) – „Векта“ (Пловдив)
„Чавдар“ (Етрополе) – „Черно море“ (Варна)

X кръг
„Видима-Раковски“ (Севлиево) – „Черно море“ (Варна)
„Векта“ (Пловдив) – „Чавдар“ (Етрополе)
ЦСКА (София) – „Монтана“ (Монтана)
„Литекс“ (Ловеч) – „Черноморец“ (Бургас)
„Пирин 2001“ (Благоевград) – „Локомотив“ (Пловдив)
„Левски“ (София) – „Лудогорец“ (Разград)
„Берое“ (Стара Загора) – „Верея“ (Стара Загора)
„Ботев“ (Пловдив) – „Славия“ (София)

XI кръг
„Славия“ (София) – „Видима-Раковски“ (Севлиево)
„Верея“ (Стара Загора) – „Ботев“ (Пловдив)
„Лудогорец“ (Разград) – „Берое“ (Стара Загора)
„Локомотив“ (Пловдив) – „Левски“ (София)
„Черноморец“ (Бургас) – „Пирин 2001“ (Благоевград)
„Монтана“ (Монтана) – „Литекс“ (Ловеч)
„Чавдар“ (Етрополе) – ЦСКА (София)
„Черно море“ (Варна) – „Векта“ (Пловдив)

XII кръг
„Видима-Раковски“ (Севлиево) – „Векта“ (Пловдив)
ЦСКА (София) – „Черно море“ (Варна)
„Литекс“ (Ловеч) – „Чавдар“ (Етрополе)
„Пирин 2001“ (Благоевград) – „Монтана“ (Монтана)
„Левски“ (София) – „Черноморец“ (Бургас)
„Берое“ (Стара Загора) – „Локомотив“ (Пловдив)
„Ботев“ (Пловдив) – „Лудогорец“ (Разград)
„Славия“ (София) – „Верея“ (Стара Загора)

XIII кръг
„Верея“ (Стара Загора) – „Видима-Раковски“ (Севлиево)
„Лудогорец“ (Разград) – „Славия“ (София)
„Локомотив“ (Пловдив) – „Ботев“ (Пловдив)
„Черноморец“ (Бургас) – „Берое“ (Стара Загора)
„Монтана“ (Монтана) – „Левски“ (София)
„Чавдар“ (Етрополе) – „Пирин 2001“ (Благоевград)
„Черно море“ (Варна) – „Литекс“ (Ловеч)
„Векта“ (Пловдив) – ЦСКА (София)

XIV кръг
„Видима-Раковски“ (Севлиево) – ЦСКА (София)
„Литекс“ (Ловеч) – „Векта“ (Пловдив)
„Пирин 2001“ (Благоевград) – „Черно море“ (Варна)
„Левски“ (София) – „Чавдар“ (Етрополе)
„Берое“ (Стара Загора) – „Монтана“ (Монтана)
„Ботев“ (Пловдив) – „Черноморец“ (Бургас)
„Славия“ (София) – „Локомотив“ (Пловдив)
„Верея“ (Стара Загора) – „Лудогорец“ (Разград)

XV кръг
„Лудогорец“ (Разград) – „Видима-Раковски“ (Севлиево)
„Локомотив“ (Пловдив) – „Верея“ (Стара Загора)
„Черноморец“ (Бургас) – „Славия“ (София)
„Монтана“ (Монтана) – „Ботев“ (Пловдив)
„Чавдар“ (Етрополе) – „Берое“ (Стара Загора)
„Черно море“ (Варна) – „Левски“ (София)
„Векта“ (Пловдив) – „Пирин 2001“ (Благоевград)
ЦСКА (София) – „Литекс“ (Ловеч)