ТЕЦ-2 триумфира с Купата на НФК Берое

Отборът на „ТЕЦ-2“ спечели шестото издание на Турнира за Купата на НФК Берое. На второ място се нареди beroe.bg. Третата позиция спечели „Казански“, а на четвърто място остана отборът на „Ultras“. В това издание на турнира участваха десет отбора.

kupa_beroe_13

kupa_beroe_15

kupa_beroe_19

kupa_beroe_20

В груповата фаза на турнира, която започна в 9:00 сутринта и завърши в 16:30 часа „ТЕЦ-2“ и beroe.bg спечелиха безапелационно групите си с по четири победи и получиха правото да играят финал.

kupa_beroe_1

Самата среща за 1-2 място бе доста интересна и завърши 1:1 в редовното време. При изпълнението на дузпи обаче феновете от електрическата централа бяха по-концентрирани от отбора на официалният сайт на клуба и спечелиха с 1:0.

kupa_beroe_5

kupa_beroe_9

kupa_beroe_3

Двата отбора си поделиха и по една индивидуална награда. Голмайстор на целия турнир с 12 попадения стана Петко Иванов от beroe.bg, който получи топка с автографи на всички футболисти на „Берое“.

kupa_beroe_6

За най-добър вратар бе определен стражът на ТЕЦ 2 Милен Грозев, който получи ръкавици с автограф от Иван Караджов.

kupa_beroe_7

kupa_beroe_8

На трето място се нареди отборът на Казански, който се наложи в малкия финал над Ultras с 3:2.

Фланелка с автограф на капитана на Берое Георги Андонов пък бе подарена след томбола организирана от фен клуба.

kupa_beroe_11

Турнирът не мина и без демонстративен мач между два отбора, съставени от фенки на зелено-белите, които също показаха завидни умения с топката.

kupa_beroe_17

kupa_beroe_18

kupa_beroe_14

Целият турнир бе един истински празник с много добро настроение, музика, беройски песни, кетъринг на ниво и разбира се много емоции за десетте отбора и публиката на изкуствения терен на комплекс „Берое“.

kupa_beroe_12

kupa_beroe_2

Всички резултати от турнира и класиране:

Група А
09:00 ч. – „Казански“ – „ТЕЦ-2″ 0:1
09:45 ч. – „Zara Front“ – „Green Vandals“ 3:2
10:30 ч. – „Казански“ – „СР12″ 3:2
11:15 ч. – „ТЕЦ-2″ – „Green Vandals“ 4:0
12:00 ч. – „СР12″ – „Zara Front“ 3:1
12:45 ч. – „Казански“ – „Green Vandals“ 3:0 сл.
13:30 ч. – „ТЕЦ-2″ – „Zara Front“ 3:0
14:15 ч. – „CP12″ – „Green Vandals“ 3:0 сл.
15:00 ч. – „Казански“ – „Zara Front“ 5:3
15:45 ч. – „ТЕЦ-2″ – „СР12″ 4:1

Класиране

място отбор П Р З ГР Т
1. ТЕЦ-2 4 0 0 12:1 12
2. Казански 3 0 1 11:6 9
3. CP12 2 0 2 9:8 6
4. Zara Front 1 0 3 7:13 3
5. Green Vandals 0 0 4 2:12 0

Група B
09:00 ч. – „Green Legion“ – „Ultras“ 1:2
09:45 ч. – „Бирено шкембе“ – „Gamblers“ 1:3
10:30 ч. – beroe.bg – „Green Legion“ 5:3
11:15 ч. – „Ultras“ – „Gamblers“ 2:1
12:00 ч. – beroe.bg – „Бирено шкембе“ 6:2
12:45 ч. – „Green Legion“ – „Gamblers“ 2:3
13:30 ч. – „Ultras“ – „Бирено шкембе“ 12:0
14:15 ч. – beroe.bg – „Gamblers“ 4:2
15:00 ч. – „Бирено шкембе“ – „Green Legion“ 6:2
15:45 ч. – „Ultras“ – beroe.bg 0:2

Класиране

място отбор П Р З ГР Т
1. beroe.bg 4 0 0 17:7 12
2. Ultras 3 0 1 16:4 9
3. Gamblers 2 0 2 9:9 6
4. Бирено шкембе 1 0 3 9:23 3
5. Green Legion 0 0 4 8:16 0

Финали
За 3-4 място: Казански – Ultras 3:2
За 1-2 място: ТЕЦ-2 – beroe.bg 1:1 (1:0 след дузпи)