Днес започва турнирът „Петър Боянов“ в Албена

Днес три набора от школата на „Берое“ започват участието си в детския футболен турнир „Петър Боянов“ в Албена. Традиционно провеждащото се състезание е едно от най-силните за тези възрасти в България в края на лятото и се използва от доста отбори като добра подготовка за започващите скоро първенства.

Децата от набор 99, 2000 и 2002 ще вземат участие в деветото издание на турнира „Петър Боянов“ в Албена от 30 август до 4 септември.

Организатори на футболния турнир са братята Боян и Радослав Боянови, които ежегодно събират топ отборите в памет на своя баща Петър Боянов – спортен деятел и човек с голям принос за реализирането на спортната база в Албена, дала възможност през последното десетилетие курортният комплекс да бъде важен фактор в спортния живот на България. И тази година турнирът е международен.

Отборите от различни набори ще бъдат в групи от по 6 отбора, които ще играят по системата „всеки срещу всеки“. След края на мачовете се изготвя и крайното класиране за всеки набор. С оглед на по-ниското областно ниво такива надпревари са добър атестат за състоянието на съставите и анализ на работата в ДЮШ.

Ето програмата на всички набори

Деца, родени 1999 г.

31.08., 11:30 ч, стадион 3: Добруджа (Добрич) – Черно море (Варна)
31.08., 16:00 ч, стадион 3: Лудогорец (Разград) – Славия (София)

01.09., 16:00 ч, стадион 3: Черно море (Варна) – Лудогорец (Разград)
01.09., 17:30 ч, стадион 3: Берое (Стара Загора) – Добруджа (Добрич)

02.09., 11:00 ч, стадион 3: Славия (София) – Черно море (Варна)
02.09., 17:30 ч, стадион 3: Лудогорец (Разград) – Берое (Стара Загора)

03.09., 16:00 ч, стадион 3: Берое (Стара Загора) – Славия (София)
03.09., 17:30 ч, стадион 3: Добруджа (Добрич) – Лудогорец (Разград)

04.09., 09:00 ч, стадион 3: Славия (София) – Добруджа (Добрич)
04.09., 10:30 ч, стадион 3: Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора)

Деца, родени 2000 г.

31.08., 10:00 ч, стадион 3: Лудогорец (Разград) – Добруджа (Добрич)
31.08., 17:30 ч, стадион 2: Ботев (Пловдив) – Славия (София)
31.08., 17:30 ч, стадион 3: Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна)

01.09., 09:30 ч, стадион 3: Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив)
01.09., 16:00 ч, стадион 3: Славия (София) – Лудогорец (Разград)
01.09., 17:30 ч, стадион 2: Черно море (Варна) – Добруджа (Добрич)

02.09., 09:30 ч, стадион 3: Добруджа (Добрич) – Славия (София)
02.09., 16:00 ч, стадион 3: Лудогорец (Разград) – Берое (Стара Загора)
02.09., 16:30 ч, стадион 2: Ботев (Пловдив) – Черно море (Варна)

03.09., 09:30 ч, стадион 3: Ботев (Пловдив) – Лудогорец (Разград)
03.09., 11:00 ч, стадион 3: Берое (Стара Загора) – Добруджа (Добрич)
03.09., 17:30 ч, стадион 2: Черно море (Варна) – Славия (София)

04.09., 10:30 ч, стадион 2: Добруджа (Добрич) – Ботев (Пловдив)
04.09., 12:00 ч, стадион 2: Лудогорец (Разград) – Черно море (Варна)
04.09., 12:00 ч, стадион 3: Славия (София) – Берое (Стара Загора)

Деца, родени 2002 г.

31.08., 10:00 ч. стадион 2: Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна)
31.08., 11:30 ч, стадион 2: Изида (Добрич) – Спартак (Варна)
31.08., 16:00 ч, стадион 2: Дунав (Русе) – Олимпиец (Житомир, Украйна)

01.09., 09:30 ч, стадион 2: Спартак (Варна) – Дунав (Русе)
01.09., 11:00 ч, стадион 2: Черно море (Варна) – Олимпиец (Житомир, Украйна)
01.09., 16:00 ч, стадион 2: Берое (Стара Загора) – Изида (Добрич)

02.09., 09:30 ч, стадион 2: Дунав (Русе) – Берое (Стара Загора)
02.09., 11:00 ч, стадион 2: Изида (Добрич) – Черно море (Варна)
02.09., 16:00 ч, стадион 2: Олимпиец (Житомир, Украйна) – Спартак (Варна)

03.09., 09:30 ч, стадион 2: Берое (Стара Загора) – Олимпиец (Житомир, Украйна)
03.09., 11:00 ч, стадион 2: Черно море (Варна) – Спартак (Варна)
03.09., 16:00 ч, стадион 2: Изида (Добрич) – Дунав (Русе)

04.09., 09:00 ч, стадион 1: Спартак (Варна) – Берое (Стара Загора)
04.09., 09:00 ч, стадион 2: Дунав (Русе) – Черно море (Варна)
04.09., 10:30 ч, стадион 1: Олимпиец (Житомир, Украйна) – Изида (Добрич)