„Берое“ U21 отстъпи с 2:0 на „Лудогорец“ U21

„Берое“ U21 загуби с 2:0 гостуването на „Лудогорец“ в отложен мач от Младежката група до 21 години. Срещата бе отложена от 18 кръг заради ангажимент на домакините в международен турнир.

Томас Цвятков бе точен за „Лудогорец“ в 57-ата минута след асистенция на Александър Василев, а самият Василев оформи крайното 2:0 три минути преди края на мача след пас  на Веселин Любомиров.

Мачът бе равностоен като беройци имаха своите шансове, но не успяха да реализират. Добра намеса на Георги Аргилашки в 80-ата минута предотврати изравняване.

В следващия кръг „Берое“ U21 гостува в Пловдив на „Локомотив“. Мачът е насрочен за 2 март, понеделник от 14:30 часа.

Съставът на „Берое“: Михаил Михайлов, Пламен Тенев, Жюлиен Бенков, Диян Димов, Борислав Желязков, Пейчо Енчев, Кирил Личев, Николай Георгиев, Емин Ахмед, Димитър Трайков, Венцислав Иванов.

снимка: © ludogorec.net