„Левски“ – „Берое“ в първи кръг на Елитната до 19 г

Днес в офисите на БФС на Националния стадион „Васил Левски“ бе изтеглена програмата за новото първенство в Елитната група до 19 години. Завърналият се в групата състав на старозагорци ще гостува в първи кръг на състава на „Левски“. След това предстои домакинство на „Видима-Раковски“ и гостуване на „Етър“.

През сезон 2013/14 „Берое“ U19 ще бъде воден от Иван Гаджев. Отборът започна занимания на 8 юли.

Заради отказа за участие на „Ботев“ (Враца) в Елитната група ще играе състава на „Светкавица“ (Търговище), които загубиха финалния бараж именно от старозагорци.

Първенството стартира на 10-11 август, като допълнително от БФС ще публикува програмата по дати и часове.

Елитна група до 19 години

I кръг
„Ботев“ (Пловдив) – „Спартак“ (Варна)
„Черноморец“ (Бургас) – „Славия“ (София)
„Светкавица“ (Търговище) – „Велбъжд“ (Кюстендил)
„Чавдар“ (Етрополе) – „Литекс“ (Ловеч)
„Черно море“ (Варна) – ЦСКА (София)
„Левски“ (София) – „Берое“ (Стара Загора)
„Видима-Раковски“ (Севлиево) – „Пирин 2001“ (Благоевград)
„Етър“ (Велико Търново) – „Любимец“ (Любимец)

II кръг
„Спартак“ (Варна) – „Любимец“ (Любимец)
„Пирин 2001“ (Благоевград) – „Етър“ (Велико Търново)
„Берое“ (Стара Загора) – „Видима-Раковски“ (Севлиево)
ЦСКА (София) – „Левски“ (София)
„Литекс“ (Ловеч) – „Черно море“ (Варна)
„Велбъжд“ (Кюстендил) – „Чавдар“ (Етрополе)
„Славия“ (София) – „Светкавица“ (Търговище)
„Ботев“ (Пловдив) – „Черноморец“ (Бургас)

III кръг
„Черноморец“ (Бургас) – „Спартак“ (Варна)
„Светкавица“ (Търговище) – „Ботев“ (Пловдив)
„Чавдар“ (Етрополе) – „Славия“ (София)
„Черно море“ (Варна) – „Велбъжд“ (Кюстендил)
„Левски“ (София) – „Литекс“ (Ловеч)
„Видима-Раковски“ (Севлиево) – ЦСКА (София)
„Етър“ (Велико Търново) – „Берое“ (Стара Загора)
„Любимец“ (Любимец) – „Пирин 2001“ (Благоевград)

IV кръг
„Спартак“ (Варна) – „Пирин 2001“ (Благоевград)
„Берое“ (Стара Загора) – „Любимец“ (Любимец)
ЦСКА (София) – „Етър“ (Велико Търново)
„Литекс“ (Ловеч) – „Видима-Раковски“ (Севлиево)
„Велбъжд“ (Кюстендил) – „Левски“ (София)
„Славия“ (София) – „Черно море“ (Варна)
„Ботев“ (Пловдив) – „Чавдар“ (Етрополе)
„Черноморец“ (Бургас) – „Светкавица“ (Търговище)

V кръг
„Светкавица“ (Търговище) – „Спартак“ (Варна)
„Чавдар“ (Етрополе) – „Черноморец“ (Бургас)
„Черно море“ (Варна) – „Ботев“ (Пловдив)
„Левски“ (София) – „Славия“ (София)
„Видима-Раковски“ (Севлиево) – „Велбъжд“ (Кюстендил)
„Етър“ (Велико Търново) – „Литекс“ (Ловеч)
„Любимец“ (Любимец) – ЦСКА (София)
„Пирин 2001“ (Благоевград) – „Берое“ (Стара Загора)

VI кръг
„Спартак“ (Варна) – „Берое“ (Стара Загора)
ЦСКА (София) – „Пирин 2001“ (Благоевград)
„Литекс“ (Ловеч) – „Любимец“ (Любимец)
„Велбъжд“ (Кюстендил) – „Етър“ (Велико Търново)
„Славия“ (София) – „Видима-Раковски“ (Севлиево)
„Ботев“ (Пловдив) – „Левски“ (София)
„Черноморец“ (Бургас) – „Черно море“ (Варна)
„Светкавица“ (Търговище) – „Чавдар“ (Етрополе)

VII кръг
„Чавдар“ (Етрополе) – „Спартак“ (Варна)
„Черно море“ (Варна) – „Светкавица“ (Търговище)
„Левски“ (София) – „Черноморец“ (Бургас)
„Видима-Раковски“ (Севлиево) – „Ботев“ (Пловдив)
„Етър“ (Велико Търново) – „Славия“ (София)
„Любимец“ (Любимец) – „Велбъжд“ (Кюстендил)
„Пирин 2001“ (Благоевград) – „Литекс“ (Ловеч)
„Берое“ (Стара Загора) – ЦСКА (София)

VIII кръг
„Спартак“ (Варна) – ЦСКА (София)
„Литекс“ (Ловеч) – „Берое“ (Стара Загора)
„Велбъжд“ (Кюстендил) – „Пирин 2001“ (Благоевград)
„Славия“ (София) – „Любимец“ (Любимец)
„Ботев“ (Пловдив) – „Етър“ (Велико Търново)
„Черноморец“ (Бургас) – „Видима-Раковски“ (Севлиево)
„Светкавица“ (Търговище) – „Левски“ (София)
„Чавдар“ (Етрополе) – „Черно море“ (Варна)

IX кръг
„Черно море“ (Варна) – „Спартак“ (Варна)
„Левски“ (София) – „Чавдар“ (Етрополе)
„Видима-Раковски“ (Севлиево) – „Светкавица“ (Търговище)
„Етър“ (Велико Търново) – „Черноморец“ (Бургас)
„Любимец“ (Любимец) – „Ботев“ (Пловдив)
„Пирин 2001“ (Благоевград) – „Славия“ (София)
„Берое“ (Стара Загора) – „Велбъжд“ (Кюстендил)
ЦСКА (София) – „Литекс“ (Ловеч)

X кръг
„Спартак“ (Варна) – „Литекс“ (Ловеч)
„Велбъжд“ (Кюстендил) – ЦСКА (София)
„Славия“ (София) – „Берое“ (Стара Загора)
„Ботев“ (Пловдив) – „Пирин 2001“ (Благоевград)
„Черноморец“ (Бургас) – „Любимец“ (Любимец)
„Светкавица“ (Търговище) – „Етър“ (Велико Търново)
„Чавдар“ (Етрополе) – „Видима-Раковски“ (Севлиево)
„Черно море“ (Варна) – „Левски“ (София)

XI кръг
„Левски“ (София) – „Спартак“ (Варна)
„Видима-Раковски“ (Севлиево) – „Черно море“ (Варна)
„Етър“ (Велико Търново) – „Чавдар“ (Етрополе)
„Любимец“ (Любимец) – „Светкавица“ (Търговище)
„Пирин 2001“ (Благоевград) – „Черноморец“ (Бургас)
„Берое“ (Стара Загора) – „Ботев“ (Пловдив)
ЦСКА (София) – „Славия“ (София)
„Литекс“ (Ловеч) – „Велбъжд“ (Кюстендил)

XII кръг
„Спартак“ (Варна) – „Велбъжд“ (Кюстендил)
„Славия“ (София) – „Литекс“ (Ловеч)
„Ботев“ (Пловдив) – ЦСКА (София)
„Черноморец“ (Бургас) – „Берое“ (Стара Загора)
„Светкавица“ (Търговище) – „Пирин 2001“ (Благоевград)
„Чавдар“ (Етрополе) – „Любимец“ (Любимец)
„Черно море“ (Варна) – „Етър“ (Велико Търново)
„Левски“ (София) – „Видима-Раковски“ (Севлиево)

XIII кръг
„Видима-Раковски“ (Севлиево) – „Спартак“ (Варна)
„Етър“ (Велико Търново) – „Левски“ (София)
„Любимец“ (Любимец) – „Черно море“ (Варна)
„Пирин 2001“ (Благоевград) – „Чавдар“ (Етрополе)
„Берое“ (Стара Загора) – „Светкавица“ (Търговище)
ЦСКА (София) – „Черноморец“ (Бургас)
„Литекс“ (Ловеч) – „Ботев“ (Пловдив)
„Велбъжд“ (Кюстендил) – „Славия“ (София)

XIV кръг
„Спартак“ (Варна) – „Славия“ (София)
„Ботев“ (Пловдив) – „Велбъжд“ (Кюстендил)
„Черноморец“ (Бургас) – „Литекс“ (Ловеч)
„Светкавица“ (Търговище) – ЦСКА (София)
„Чавдар“ (Етрополе) – „Берое“ (Стара Загора)
„Черно море“ (Варна) – „Пирин 2001“ (Благоевград)
„Левски“ (София) – „Любимец“ (Любимец)
„Видима-Раковски“ (Севлиево) – „Етър“ (Велико Търново)

XV кръг
„Етър“ (Велико Търново) – „Спартак“ (Варна)
„Любимец“ (Любимец) – „Видима-Раковски“ (Севлиево)
„Пирин 2001“ (Благоевград) – „Левски“ (София)
„Берое“ (Стара Загора) – „Черно море“ (Варна)
ЦСКА (София) – „Чавдар“ (Етрополе)
„Литекс“ (Ловеч) – „Светкавица“ (Търговище)
„Велбъжд“ (Кюстендил) – „Черноморец“ (Бургас)
„Славия“ (София) – „Ботев“ (Пловдив)