„Берое“ 2000 разби „Ботев“ 99 (Гълъбово)

„Берое“ 2000 разби „Ботев“ 99 (Гълъбово) с 8:0 в среща от XI кръг на Областното първенство при децата. На два пъти се разписаха Марчо Костадинов и Калоян Петров, а по едно попадение добавиха Мануел Иванов, Стоян Иванов, Божидар Димитров и Мирослав Едрев.

В 10-ата минута Марчо Костадинов проби отляво и пусна към Мануел Иванов, който откри резултата с удар в десния ъгъл по земя.

В 18-ата минута Денислав Станчев напредна по лявото крило и центрира остро на границата на малкия пеналт, от където Марчо Костадинов засече за 2:0.

Седем минути по-късно отново роденият в Чирпан нападател попадна в прегръдките на съотборниците си. След двойно подаване между Стоян Иванов и Божидар Димитров, първият изведе Костадинов сам срещу вратаря и таранът се разписа за 3:0.

Осем минути след почивката дълго извеждащо подаване бе отклонено от Калоян Петров към Стоян Иванов, който фронтално от границата на наказателното поле прати топката за четвърти път във вратата на гостите.

В 50-ата минута Божидар Димитров бе изведен сам срещу вратаря и покачи на 5:0.

Четири минути по-късно след късо изпълнение на корнер в дясно на вратата на гълъбовци, топката бе центрирана отдясно от Димитър Колев и Калоян Петров засече с глава за 6:0.

Точно след час игра Денислав Станчев проби отляво и намери в наказателното поле Калоян Петров, който с удар в обратния ъгъл се разписа за 7:0.

В 65-ата минута Денислав Станчев изпълни пряк свободен удар, топката рикошира в стената и попадна в Мирослав Едрев, който отблизо оформи крайния резултат 8:0.

„Берое“ 2000 завърши есенния дял на първенството с 6 победи, равенство и 4 поражения. Головата разлика на състава е 32:18.

„Берое“ 2000 – „Ботев“ 99 (Гълъбово) 8:0
голмайстори: 1:0 Мануел Иванов 10′, 2:0 Марчо Костадинов 18′, 3:0 Марчо Костадинов 25′, 4:0 Стоян Иванов 43′, 5:0 Божидар Димитров 50′, 6:0 Калоян Петров 54′, 7:0 Калоян Петров 60′, 8:0 Мирослав Едрев 65′
„Берое“ 2000: Ростислав Златков, Димитър Колев, Пламен Иванов (к), Валентин Иванов (45′ – Трифон Панев), Тенко Николов (50′ – Габриел Желязков), Златомир Матев, Божидар Димитров, Стоян Иванов, Мануел Иванов (50′ – Мирослав Едрев), Денислав Станчев, Марчо Костадинов (40′ – Калоян Петров); старши-треньор: Сидер Димитров