Програма на следващите мачове на „Берое“

Днес завърши редовният сезон на „А“ група. „Берое“ не успя да се класира в първите 7 места в класирането и затова ще играе в оставащите 14 кръга от първенството във втората седмица. Вече е ясна и програмата на втората седмица. „Берое“ ще почива в първия (XXVII) и осмия (XXXIV) кръг след разделението. Така „зелените“ започват срещу „Славия“ у дома, а мачът ще е в дните около 22 март (събота).

Ето и пълната програма:

XXVII кръг
14 март 2014, събота, 15:30 ч:
Славия 1913 (София) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
16 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Локомотив (София) – Пирин (Гоце Делчев)
Черноморец Бургас (Бургас) – Любимец 2007 (Любимец)
Берое (Стара Загора) – почива

XXVIII кръг
21 март 2014, петък, 15:30 ч:
Берое (Стара Загора) – Славия 1913 (София)
22 март 2014, събота, 15:30 ч:
Пирин (Гоце Делчев) – Черноморец Бургас (Бургас)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Локомотив (София)
Любимец 2007 (Любимец) – почива

XXIX кръг
25 март 2014, вторник, 15:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
26 март 2014, сряда, 15:30 ч:
Локомотив (София) – Берое (Стара Загора)
Любимец 2007 (Любимец) – Пирин (Гоце Делчев)
Славия 1913 (София) – почива

XXX кръг
30 март 2014, неделя, 17:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Любимец 2007 (Любимец)
30 март 2014, неделя, 19:00 ч:
Берое (Стара Загора) – Черноморец Бургас (Бургас)
31 март 2014, понеделник, 17:00 ч:
Славия 1913 (София) – Локомотив (София)
Пирин (Гоце Делчев) – почива

XXXI кръг
5 април 2014, събота, 17:00 ч:
Любимец 2007 (Любимец) – Берое (Стара Загора)
Пирин (Гоце Делчев) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
5 април 2014, събота, 18:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) – Славия 1913 (София)
Локомотив (София) – почива

XXXII кръг
9 април 2014, сряда, 17:00 ч:
Славия 1913 (София) – Любимец 2007 (Любимец)
9 април 2014, сряда, 19:00 ч:
Берое (Стара Загора) – Пирин (Гоце Делчев)
10 април 2014, четвъртък, 15:00 ч:
Локомотив (София) – Черноморец Бургас (Бургас)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – почива

XXXIII кръг
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Любимец 2007 (Любимец) – Локомотив (София)
Пирин (Гоце Делчев) – Славия 1913 (София)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Берое (Стара Загора)
Черноморец Бургас (Бургас) – почива

Посочените в следващите кръгове дати са само ориентировъчни за деня около който ще се играят мачовете. Финалната програма ще бъде изготвена след съгласуване на часовете с TV7 и News7, които държат правата за излъчване на срещите от „А“ група по телевизията:

XXXIV кръг
19 април 2014, събота, 17:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Славия 1913 (София)
Пирин (Гоце Делчев) – Локомотив (София)
Любимец 2007 (Любимец) – Черноморец Бургас (Бургас)
Берое (Стара Загора) – почива

XXXV кръг
26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) – Пирин (Гоце Делчев)
Локомотив (София) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Славия 1913 (София) – Берое (Стара Загора)
Любимец 2007 (Любимец) – почива

XXXVI кръг
30 април 2014, сряда, 17:00 ч:
Берое (Стара Загора) – Локомотив (София)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Черноморец Бургас (Бургас)
Пирин (Гоце Делчев) – Любимец 2007 (Любимец)
Славия 1913 (София) – почива

XXXVII кръг
3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Любимец 2007 (Любимец) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Черноморец Бургас (Бургас) – Берое (Стара Загора)
Локомотив (София) – Славия 1913 (София)
Пирин (Гоце Делчев) – почива

XXXVIII кръг
7 май 2014, сряда, 18:00 ч:
Славия 1913 (София) – Черноморец Бургас (Бургас)
Берое (Стара Загора) – Любимец 2007 (Любимец)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – Пирин (Гоце Делчев)
Локомотив (София) – почива

XXXIX кръг
10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) – Берое (Стара Загора)
Любимец 2007 (Любимец) – Славия 1913 (София)
Черноморец Бургас (Бургас) – Локомотив (София)
Нефтохимик 1962 (Бургас) – почива

XL кръг
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Локомотив (София) – Любимец 2007 (Любимец)
Славия 1913 (София) – Пирин (Гоце Делчев)
Берое (Стара Загора) – Нефтохимик 1962 (Бургас)
Черноморец Бургас (Бургас) – почива