„Берое“ приема „Монтана“ в първия кръг

Вицешампионът на България „Берое“ започва новия сезон с домакинство на „Монтана“. Това стана ясно от тегленият днес жребий в сградата на БФС. Първите мачове ще са в уикенда около 18 юли. Точната програма по дати и часове ще бъде обявена по-късно след съгласуване с Нова Броудкастинг Груп, която държи правата за излъчване на първенството.

Новият шампионат се състои от 10 отбора. Те ще играят 4 пъти помежду си в 36 кръга.

Пълната програма по кръгове:

I кръг
Берое (Стара Загора) – Монтана 1921 (Монтана)

II кръг
Локомотив 1926 (Пловдив) – Берое (Стара Загора)

III кръг
Берое (Стара Загора) – ОФК Пирин (Благоевград)

IV кръг
Славия 1913 (София) – Берое (Стара Загора)

V кръг
Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна)

VI кръг
Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив)

VII кръг
Литекс (Ловеч) – Берое (Стара Загора)

VIII кръг
Берое (Стара Загора) – Лудогорец 1945 (Разград)

IX кръг
Левски (София) – Берое (Стара Загора)

X кръг
Монтана 1921 (Монтана) – Берое (Стара Загора)

XI кръг
Берое (Стара Загора) – Локомотив 1926 (Пловдив)

XII кръг
ОФК Пирин (Благоевград) – Берое (Стара Загора)

XIII кръг
Берое (Стара Загора) – Славия 1913 (София)

XIV кръг
Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора)

XV кръг
Ботев (Пловдив) – Берое (Стара Загора)

XVI кръг
Берое (Стара Загора) – Литекс (Ловеч)

XVII кръг
Лудогорец 1945 (Разград) – Берое (Стара Загора)

XVIII кръг
Берое (Стара Загора) – Левски (София)

XIX кръг
Берое (Стара Загора) – Монтана 1921 (Монтана)

XX кръг
Локомотив 1926 (Пловдив) – Берое (Стара Загора)

XXI кръг
Берое (Стара Загора) – ОФК Пирин (Благоевград)

XXII кръг
Славия 1913 (София) – Берое (Стара Загора)

XXIII кръг
Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна)

XXIV кръг
Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив)

XXV кръг
Литекс (Ловеч) – Берое (Стара Загора)

XXVI кръг
Берое (Стара Загора) – Лудогорец 1945 (Разград)

XXVII кръг
Левски (София) – Берое (Стара Загора)

XXVIII кръг
Монтана 1921 (Монтана) – Берое (Стара Загора)

XXIX кръг
Берое (Стара Загора) – Локомотив 1926 (Пловдив)

XXX кръг
ОФК Пирин (Благоевград) – Берое (Стара Загора)

XXXI кръг
Берое (Стара Загора) – Славия 1913 (София)

XXXII кръг
Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора)

XXXIII кръг
Ботев (Пловдив) – Берое (Стара Загора)

XXXIV кръг
Берое (Стара Загора) – Литекс (Ловеч)

XXXV кръг
Лудогорец 1945 (Разград) – Берое (Стара Загора)

XXXVI кръг
Берое (Стара Загора) – Левски (София)